הפיכת כל דלת לדלת נגישות על ידי מנועל חשמלישלום חברים,
אך אפשר להפוך כל דלת או שער לפתיחה באמצעות מנוע חשמלי האפשרות לפתיחה וסגירה באמצעות אינטרקום, קודן, שלטים,בלוטוס,חיישן קירבה, אפליקציה או התקשרות מרחוק!

ניתן להפוך כל דלת פנימית או חיצונית לדלת נשלטת, לפרטים נוספים נשמח לעמוד לרשותכם בכל שאלה.

התקנה מחסום קרוסלה עם בקרת כניסה

הדגמה להתקנה קרוסלה, כניסה מבוקרת להולכי רגל. לחדרי כושר, מקווה, בריכות שחייה ועוד.
הקרוסלה בעלת בקרה לכניסה ויציאה כך שניתן לקבוע את השימוש כדו כיווני או רק לכיוון אחד בלבד.

ניתן לשלב מערכת הבקרה לניהול אוטומטית, המערכת  מאפשרת כניסה של אנשים רשאים דרך מחסום הקרוסה לפי זיהוי פנים או תג קירבה, ניתן לתחום בזמנים – ימים או שעות  את הרשאים 

אך להפוך את דלת הבניין לדלת הזזה

שלום לכולם, יותר ויותר בניינים פונים אלינו בניסיון לתת מענה לדלת הכניסה לבניין, שמנו לב שישנם בניינים רבים בדרך כלל עם מספר רב של דיירים, ואו בניינים שהדלת כניסה היא מול רוח חזרה מה שגורם לדלת להיטרק בחוזקה. עם הזמן הדלת ניזוקה ולא ננעלת או נפתחת בצורה טובה
אנו במור תקשורת מבצעים שיתוף פעולה עם חברה מהמובילות בתחום ומבצעים החלפה הדלת הקיימת בדלת הזזה כפי שתראו בסרטון כעת. החלפת הדלת לדלת הזזה תביא לפתרון של בעיית לאורך זמן ללא תקלות.
החלפת הדלת מצריכה בדרך כלל עבודה מול אנשי אינטרקום כדי לנתק את המערכת והחזירה לפעולה והתאמתה למערכת האינטרקום הקיימת בבניין ולכן מכאן נוצר חיבור נכון בין חברתנו לחברה נוספת על מנת להביא לפתרון מלא וזול יותר מאחרים בשוק מול ועדי הבתים. פשוט תנסו אותנו!
נשמח לעמוד לרשותכם בכל שאלה בנושא,

איך להפוך דלת הזזה לדלת בטיחותית

פעם רבות קורה שהדלת הזזה נסגרת כאשר אנשים באמצע מעבר או במקרה נשארו לעמוד תוך כדי הליכה מול הדלת ההזזה, הפתרון כפי שתוכל לראות בסרטון זה הוא ע”י הוספת חיישני בטיחות לדלת הזזה הינו אחד הדברים החושבים ביותר ליצירת הגנה בפני בפגיעה במשתמשים. בסרטון הדגמנו הוספת חיישני בטיחות לדלת הזזה. חיישני בטיחות אפשר להוסיף כל דלת הפועלת באופן חשמלי בעלת מערכת פיקוד. ובכך לשלוט על המנגנון כדי להגן על המשתמשים. נשמח לעמוד לרשותכם בכל שאלה.

סגירת תפריט
×
×

עגלת קניות

שליחת וואצאפ
1
שלום
אנחנו כאן עבורך, פנה אלינו
%d בלוגרים אהבו את זה: